در هم امیختن توسط oma - معماري مدرن

Modern Architecture

مقاله، ساختمان، معمار، طراحی داخلی، معماری کاغذی، پارکینگ، عکس های جالب، محوطه سازی، مجله معماری، خانه های مجلل، modern architecture، هتل شناور، نمای داخلی هتل، پلان هتل، پلان هتل6ستاره، هتـلی از یـــخ، عکس های دکوراسیون، persianweblog، ساختـمان ایـرانی، معماری ایرانی، پرشین بلاگ l، معماری مدرن فارسی ، معماری مدرن ایرانی، وب نوشت معماری مدرن، persian modern architecture، خم های معماری، منحنی معماری، معماران henn، ویلای مدرن، رنگ های متضاد، خانه معاصر، ویلایی دوبلکس، اتاق خواب والدین، حیاط خلوت

inte1


دفتر معماران معماری متروپولیتن تصاویر جدیدی از یک پروژه مسکونی برای پرده برداری از سنگاپور ، بلوک های آپارتمان پایین طولانی انباشته در پیکربندی های شش ضلعی تشکیل شده است.

 

inte2

به نام در هم بافتن ، این پروژه را از 31 بلوک شش طبقه به هم پیوسته انباشته شده در اطراف باغ جمعی ، شامل 1040 آپارتمان تشکیل شده است.

inte3

آرایش اجازه می دهد تا برای فضاهای جمعی ، باغ بام ، تراس ها و بالکن ها.

inte4

inte5

در اینجا اطلاعات بیشتری از OMA :

--

رونمایی شد برای طراحی مجتمع مسکونی در هم بافتن OMA در سنگاپور

اوله Scheeren از OMA معرفی نوع شناسی مسکونی جدید به سنگاپور با در هم بافتن ، مجتمع در مقیاس بزرگ ساختمان به هم پیوسته آپارتمان انباشته شده در ابتکاری آرایش شش ضلعی ، توسعه یافته توسط CapitaLand و خواص هتل محدود است.

inte6

در هم بافتن بر روی یک سایت افزایش هشت هکتار محدود الکساندرا راه و بزرگراه راجه Ayer ، میان پشته های سرسبز جنوب سنگاپور واقع شده است. با حدود 170.000 M2 از مساحت ناخالص ، توسعه 1040 واحد آپارتمان با اندازه های مختلف با فضاهای گسترده ای در فضای باز و محوطه سازی را ارائه می کنند. این سایت تکمیل کمربند سبز است که در امتداد بین کنت ریج ، Telok Blangah تپه و کوه فابر پارک.

inte7

توسط اوله Scheeren ، همکاری دفتر متروپولیتن معماری (OMA) طراحی شده است ، در هم امیختن شکسته دور از نوع شناسی استاندارد سنگاپور جدا شده ، برج آپارتمان عمودی و به جای بررسی رویکرد بسیار متفاوتی به زندگی گرمسیری : متمایل به توسعه شبکه به هم پیوسته فضاهای زندگی و جمعی مجتمع شده با محیط طبیعی است. سی و یک بلوک آپارتمانی ، هر شش ، داستان بلند و یکسان در طول ، در آرایش شش ضلعی به شکل هشت در مقیاس بزرگ در حیاط باز و نفوذ پذیر انباشته شده است. بلوک های به هم پیوسته روستای عمودی با آبشار باغ آسمان ها و تراس های سقف اعم از خصوصی و دولتی را تشکیل می دهند.

طراحی capitalizes در اندازه سخاوتمندانه از سایت و بیشتر حداکثر حضور طبیعت معرفی باغ های گسترده سقف ، تراس آسمان landscaped و آبشار بالکن. بالای سطح زمین گردش خون وابسته به وسایط نقلیه به حداقل رسیده است ، رهایی بخش بزرگ فضای سبز در توسعه است. در هم امیختن دارای ویژگی های پایداری از طریق تجزیه و تحلیل دقیق زیست محیطی از خورشید ، باد و آب و هوا شرایط میکرو را در سایت و ادغام استراتژی های انرژی منفعل کم تاثیر است.

inte8

در حالی که حفظ حریم خصوصی از واحدهای آپارتمانی فرد از طریق فاصله گذاری سخاوتمندانه از بلوک های ساختمان و دور گرفته تا نمایش ، این طرح همچنین ویژگی های فضاهای جمعی برای فعالیت مشترک است. گسترده امکانات رفاهی مسکونی و تاسیسات را به پوشش گیاهی سرسبز و فرصت برای تعامل اجتماعی ، اوقات فراغت و تفریح ​​و سرگرمی در هم آمیخته شده است.

اوله Scheeren گفت : "طراحی آدرس نگرانی از فضای مشترک و نیازهای اجتماعی در جامعه معاصر و به طور همزمان با ارائه تعدد فضای داخل سالن / فضای باز خاص به زمینه های گرمسیری پاسخ به مسائل زندگی مشترک و فردیت است."

inte9

پاتریشیا چیا ، مدیر عامل شرکت CapitaLand مسکونی سنگاپور ، گفت : "این یک فرصت بسیار خوبی برای ایجاد و ساخت یک قسمت مسکونی در سایت ارتفاعات Gillman که تعریف معماری در حال حاضر فضای زندگی را به چالش بکشد. در حالی که در حال توسعه به صورت چشمگیر خارجی ، ما نیز با توجه به توجه زیادی به ایجاد فضای داخلی راحت است. نام ، در هم بافتن ، تقویت interconnectivity جامعه با محیط زیست طبیعی اطراف است. اوله Scheeren ، نقطه عطفی جدید برای سنگاپور ایجاد می شود. "

طراحی شده توسط Scheeren با هم اوله با اریک چانگ ، دانشیار از OMA منجر شده است. Scheeren مسئول کار دفتر در سراسر آسیا ، از جمله ایستگاه تلویزیون مرکزی چین (CCTV) دفتر مرکزی و مرکز فرهنگی تلویزیون (TVCC) در پکن ، و برج MahaNakhon در بانکوک است. کار قبلی او شامل Epicenters پرادا در شهر نیویورک و لس آنجلس.

بر اساس سایت :

[ پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۳٩٠ ] [ ٩:۱٩ ‎ب.ظ ] [ سیدفضلی ] [ نظرات () ]