باشگاه تهمت اقیانوس پاناما - معماري مدرن

Modern Architecture

مقاله، ساختمان، معمار، طراحی داخلی، معماری کاغذی، پارکینگ، عکس های جالب، محوطه سازی، مجله معماری، خانه های مجلل، modern architecture، هتل شناور، نمای داخلی هتل، پلان هتل، پلان هتل6ستاره، هتـلی از یـــخ، عکس های دکوراسیون، persianweblog، ساختـمان ایـرانی، معماری ایرانی، پرشین بلاگ l، معماری مدرن فارسی ، معماری مدرن ایرانی، وب نوشت معماری مدرن، persian modern architecture، خم های معماری، منحنی معماری، معماران henn، ویلای مدرن، رنگ های متضاد، خانه معاصر، ویلایی دوبلکس، اتاق خواب والدین، حیاط خلوت

HBA Trump Ocean Club Panama pM 600x750 Trump Ocean Club Panama | Hirsch Bedner Associates


باشگاه تهمت اقیانوس پاناما، طراحی HBA / هیرش Bedner در همکاری با مغلوب ساختن پیشی جستن Ivanka باز در جولای 6th HBA ، یکی از مهمان نوازی شرکت های پیشرو در طراحی جهانی است، الهام از فرهنگ غنی و سابقه پاناما را به خود جلب کرد، برای ایجاد یک هتل چشمگیر و پر جنب و جوش.


باشگاه تهمت اقیانوس پاناما، تصویر حسن نیت ارائه میدهد هرش همکاران Bedner

در طی مراحل اولیه، HBA طراحان بلافاصله با فرهنگ محلی پاناما متصل شده و تصمیم به جشن هفت قبایل بومی پاناما. قبایل برای رنگ های روشن، دوخت خود را، سفال و الگوهای هندسی شناخته شده است. این تاثیرات را می توان در جزئیات در سراسر هتل از جمله ماسک، سفارشی فرش منطقه و پارچه های بافته شده دیده می شود. مناطق استوایی دیگری الهام بخش است که همچنین می تواند در اتاق و فضاهای عمومی که در آن رنگ های پر جنب و جوش مانند قرمز، سبز و مرجان را می توان در سراسر دیده بودند.

HBA Trump Ocean Club Panama pM 01 600x525 Trump Ocean Club Panama | Hirsch Bedner Associates

باشگاه تهمت اقیانوس پاناما، تصویر حسن نیت ارائه میدهد هرش همکاران Bedner

به طور کلی، هدف ایجاد یک ویژگی است که ازدواج های دیدنی و جذاب هتل محل مقابل اقیانوس با احساسات امروز مسافران پیچیده و شیک.

این طرح ترکیبی از تأثیرات محلی به طور غیر منتظره با عناصر مدرن، از صحبت کردن به چشم انداز تغییر آمریکای لاتین است. یکی از ویژگی های تشخیص ترین هتل با کیفیت از جریان نور در سراسر فضاهای ساختمان می باشد. از آنجا که پاناما است نزدیک به خط استوا، نور درخشان پرش کردن آب و تغییرات در طول روز است.

بتسی هیوز، دانشیار از آتلانتا HBA

+ فضاهای هتل و طراحی

راهرو

ورود به لابی بزرگ های فضای باز با 24 پا سقف و پنجره های گسترده برای مقدار زیادی از نور طبیعی است. از اینجا، مهمان را می توان در طبقه 15 به لابی آسمان whisked. ویژگی های این لابی کرنش پنجره کلاس که در آن تراوش نور و میهمانان نمایش های باور نکردنی از اقیانوس و شهر است. به عنوان اتاق نشیمن در مقیاس بزرگ طراحی شده است، که لابی های آسمان ویژگی های فرش های گرمسیری الهام گرفته از گل پاناما. اتاق بازی صمیمی است که در داخل دو alcoves کردن لابی آسمان nestled.

HBA Trump Ocean Club Panama pM 13 600x398 Trump Ocean Club Panama | Hirsch Bedner Associates

باشگاه تهمت اقیانوس پاناما، تصویر حسن نیت ارائه میدهد هرش همکاران Bedner

اتاق های هتل

HBA اقامت در هتل با حساسیت مدرن، طراحی چند منظوره با الهام از منطقه گرمسیری پاناما آفریده شده است. اتاق ها در اطراف دهلیز چهار طبقه و بر روی یک فرش است که در آن مولا، صحنه و لباس های سنتی مردم بومی پاناما Kuna الهام بخش متمرکز شده است. به محض ورود، کف به سقف پنجره ها در معرض نور و منظره پاناما می تواند مشاهده شود.

لمس پاناما در اتاق ها به معنای ظریف، اما منعکس کننده این پژوهش که HBA قرار داده و به طراحی. به عنوان مثال، حکاکی چوب headboards را توسط یک دستبند ساخته شده به صورت محلی و از پرتاب کرم بسیار سبک وزن از پارچه های تک رنگ بر روی تخت نیز یادآور مولا الهام گرفته شده است.

حمام به عنوان یک فضای باز در guestroom و از ویژگی های بیضی freestanding وان حمام در مرکز است که می تواند به درخواست مهمانان آویخته طراحی شده است.

HBA Trump Ocean Club Panama pM 04 600x337 Trump Ocean Club Panama | Hirsch Bedner Associates

باشگاه تهمت اقیانوس پاناما، تصویر حسن نیت ارائه میدهد هرش همکاران Bedner

استخر

تهمت اقیانوس دک استخر و نوار را نادیده می گیرند با شکوه اقیانوس آرام است. دو استخر وجود دارد - با لبه بی نهایت دیوار شیشه ای و ارائه نظر شناگران زیر آب. وبهلسترد تخت خورشید با سایبان مجموعه بر روی تخته های چوبی که برجستگی بیش از آب هم وجود دارد. رنگ فضای استخر، زرد روشن، بلوز و مرجان اشاره به شیوه زندگی هالیوود قدیمی هستند.

+ مورد تهمت ® اقیانوس باشگاه ® در هتل بین المللی و برج ® پاناما

افتتاح اواسط-2011، مغلوب ساختن پیشی جستن اقیانوس باشگاه بین المللی هتل و برج پاناما، بالاتر از خلیج پاناما در Punta Pacifica نشسته، خواهد شد سرمایه گذاری بین المللی برای اولین بار مغلوب ساختن پیشی جستن هتل مجموعه ™. مقصد این است که بزرگترین هتل در امریکا لاتین، طراحی شده توسط معمار Serna آریاس Saravia و توسعه یافته توسط شرکت املاک بین المللی Newland آن 369 سخاوتمندانه منصوب اتاقهای هتل شامل 47 سوئیت، خانه دور از خانه برای مسافران خواهد بود. و امکانات خواهد شد طبقه بوتیک نخبگان و مغازه ها، رستوران های متعدد بازتابنده منطقه بهترین کرایه، عرشه استخر فوق العاده مشرف به اقیانوس آرام، 10،000 فوت مربع در اسپا در مغلوب ساختن پیشی جستن به سلامتی اختصاص داده شده، بیش از 46،000 فوت مربع از فضای جلسه عبارتند از: یک کازینو و یک باشگاه ساحل خصوصی در Viveros آیلا در این نزدیکی هست. خدمات امضای مجموعه هتل مغلوب ساختن پیشی جستن، از جمله رایزن تهمت، همچنین بخشی از تجربه تهمت باشگاه اقیانوس باشد.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا http://www.trumppanamahotel.com/ .

+ درباره HBA

HBA / هیرش همکاران Bedner | http://www.hbadesign.com/

مشهور جهان به عنوان "شماره 1 شرکت میزبانی طراحی (معماری داخلی) و برنده 6 جایزه رکورد شکستن (2010 جوایز طراحی نوازی)، HBA / هیرش همکاران Bedner ، پرده برداری بیشتر از پیش بینی جهان هتل ها، تفرجگاه ها و چشمه های معدنی. پیشرو در صنعت طراحی داخلی از مهمان نوازی از سال 1964، HBA کاملا هماهنگ به پالس تغییر روند صنعت اداره شده توسط مسافر پیچیده امروز باقی مانده است. حضور بین المللی این شرکت، عمق تجربه، و دانش صنعت دقیق آنها را قادر می سازد تا روند طراحی داخلی در منبع خود را شناسایی، را پیش بینی قطعی در مورد مسیرهای جدید و نوآوری، و نفوذ استاندارد های طراحی در سطح جهانی است. HBA "هدف نهایی برای اضافه کردن ارزش، بالا بردن استانداردها و بهبود با نام تجاری از صاحب پروژه و اپراتور.

HBA ایجاد نگاه امضای علامت های تجاری لوکس سنتی، مستقل از بوتیک های معاصر، چشمه های معدنی متوسل شهری، در سطح جهانی خوابگاه، رستوران ها، قمار خانه ها، و کشتی های کروز است. از قاره به قاره ای، در HBA داخلی هر نتیجه یک واکنش حساس و منحصر به فرد که به محل اقامت، معماری، و دید مشتری است. با بیش از 500 طراحان در سراسر جهان را در 13 دفتر و توسعه های اخیر در آسیا، HBA واقعی یک شرکت جهانی با بیش از 75 درصد از کارکنان خود را در حال حاضر در خارج از ایالات متحده است. حضور بین المللی HBA، همراه با دانش وسیع خود را از صنعت طراحی داخلی، توانایی بازنویسی زبان طراحی با هر یک از پروژه های جدید را تسهیل کرده است.

Bedner
[ یکشنبه ٧ اسفند ۱۳٩٠ ] [ ٧:٠٦ ‎ب.ظ ] [ سیدفضلی ] [ نظرات () ]