آسمان خراش H99 در مارسی - معماري مدرن

Modern Architecture

مقاله، ساختمان، معمار، طراحی داخلی، معماری کاغذی، پارکینگ، عکس های جالب، محوطه سازی، مجله معماری، خانه های مجلل، modern architecture، هتل شناور، نمای داخلی هتل، پلان هتل، پلان هتل6ستاره، هتـلی از یـــخ، عکس های دکوراسیون، persianweblog، ساختـمان ایـرانی، معماری ایرانی، پرشین بلاگ l، معماری مدرن فارسی ، معماری مدرن ایرانی، وب نوشت معماری مدرن، persian modern architecture، خم های معماری، منحنی معماری، معماران henn، ویلای مدرن، رنگ های متضاد، خانه معاصر، ویلایی دوبلکس، اتاق خواب والدین، حیاط خلوت

H99 3 Lafarge 600x697 The H99 skyscraper: rethinking vertical housing in Marseille


H99 1 Lafarge 600x400 The H99 skyscraper: rethinking vertical housing in Marseille

 

طراحی شده توسط ژان باپتیست Pietri، معمار مشهور، از آسمان خراش H99 گل سرسبد worksite ساخت و ساز این منطقه Euroméditerranée جدید است که ویترین برای بازسازی مارسی در فرانسه است.

 

با 99،9 متر در ارتفاع، به عنوان نام خود را مطرح، از آن خواهد شد اولین آسمان خراش مسکونی در فرانسه از سال 1970s ساخته شده است. متشکل از سه ماژول مجموعه یکی بر (مشخصات شهر، دریا مشاهده و آسمان نمایش)، خواهد ایستاد و رو به دریا و شامل 149 آپارتمان، همه با بهره گیری از این دیدگاه است.

 

H99 3 Lafarge 600x697 The H99 skyscraper: rethinking vertical housing in Marseille

 

معمار این ساختمان غیر معمول با توجه به باد و خورشید و بتن انتخاب شده برای دوام و مقاومت در برابر آن طراحی شده است.

 

بنابراین، Lafarge پیشنهاد یک بتن با کارایی بالا برای پایه بسیار مقاوم و یک ساختار معلق در صورت بادهای خشن است.

 

H99 2 Lafarge 600x400 The H99 skyscraper: rethinking vertical housing in Marseille

 

استراتژی است که در گسترش شهرستانها خود را بر اساس یک داستان و یا دو طبقه شامل یک فاجعه بوده است. چگالی بهترین راه حل است، و یکی از مدل های است که آسمان خراش است. برج است که ما در روند ساخت نمای از شهر تبدیل خواهد شد. مردم در مارسی از قسمت بیرونی نگاه کنید، به عنوان آنها با نیویورک.

 

[ شنبه ٢٤ فروردین ۱۳٩٢ ] [ ۸:۳٤ ‎ب.ظ ] [ سیدفضلی ] [ نظرات () ]