ایده برای رستوران - معماري مدرن

Modern Architecture

مقاله، ساختمان، معمار، طراحی داخلی، معماری کاغذی، پارکینگ، عکس های جالب، محوطه سازی، مجله معماری، خانه های مجلل، modern architecture، هتل شناور، نمای داخلی هتل، پلان هتل، پلان هتل6ستاره، هتـلی از یـــخ، عکس های دکوراسیون، persianweblog، ساختـمان ایـرانی، معماری ایرانی، پرشین بلاگ l، معماری مدرن فارسی ، معماری مدرن ایرانی، وب نوشت معماری مدرن، persian modern architecture، خم های معماری، منحنی معماری، معماران henn، ویلای مدرن، رنگ های متضاد، خانه معاصر، ویلایی دوبلکس، اتاق خواب والدین، حیاط خلوت

Upcycling Pavilion  600x400 Upcycling Pavilion \ BNKR Arquitectura


نمایشگاه CIHAC بزرگترین معماری سالانه و نمایشگاه ساخت و ساز در امریکا لاتین است. مانند بسیاری دیگر از نمایشگاه، آن را ایجاد آلودگی به دلیل زباله بیش از حد آن را تولید در مقیاس بزرگ است. تقریبا تمام غرفه ها از مارک های مختلف و محصولات مرتبط با صنعت معماری و ساخت و ساز، در نهایت در سطل زباله. عمیقا این مربوط می شود، ما با نزدیک شدن به اصول نمایشگاه با پیشنهاد از ایجاد کم هزینه - صفر غرفه زباله های پایدار است که می تواند به عنوان مثال برای نمایشگاه های آینده را تنظیم کنید.

Upcycling Pavilion  600x400 Upcycling Pavilion \ BNKR Arquitectura

حسن نیت ارائه میدهد BNKR Arquitectura

BNKR Arquitectura طراحی شده به اتمام از غرفه Upcycling است.

+ بیانیه طراحی شده توسط BNKR Arquitectura

الهام جنبش upcycling، که تمرکز بر تبدیل مواد زائد یا محصولات بی فایده به مواد جدید و یا محصولات را با کیفیت بهتر و یا برای ارزش زیست محیطی بهتر، ما تصور غرفه ساخته شده منحصرا از جعبهها نوشابه انباشت اشیاء بدست آمده در بالای هر یک از دیگری است. اول، ما در ارائه این پروژه به یک شرکت بزرگ نوشابه، کوکا کولا در این مورد، برای به دست آوردن آنها را به ما حامی و تماس با ما جعبه نوشابه را به من قرض بدهید. از آنجا که این پروژه بسیار جالب و در هماهنگی با برنامه های شرکت خود پایداری، آنها حتی پیشنهاد برای حمایت از حمل و نقل جعبهها.

دوم، ما از اصول نمایشگاه متقاعد به کافه تریا نمایشگاه بود که هر تفکر طراحی عاقلانه داده شده است هرگز، با 5000 جعبه نوشابه به عنوان غرفه Upcycling ساخت. بزرگترین نقطه فروش ما علاوه بر کیفیت زیبایی و فضائل زیست محیطی و پایداری آنها در آن را دیدم، این بود که آن را نمی خواهد به آنها یک سنت هزینه.

Upcycling Pavilion  08 600x384 Upcycling Pavilion \ BNKR Arquitectura

حسن نیت ارائه میدهد BNKR Arquitectura

از آنجا که ما می خواهم یک غرفه از جعبه های نوشابه ساخته شده است هرگز، ما در انتظار رسیدن 5،000 جعبهها سه روز قبل از این نمایشگاه افتتاح شد، و آن را بر روی نقطه ای از طریق در سایت آزمایش و آزمون و خطا ساخته شده است. جعبهها را در بالای هر یک از دیگری انباشته شد و به سادگی با تسمه محکم بستن پلاستیکی کوچک به یک دیگر گره خورده است برای ایجاد دیوار. دیوارهای منحنی بلاعوض نیست، آنها به ساختار و به شما اجازه بروید تا 5 متر ارتفاع است. انتهای دیوارها در خطوط مورب که با کف در جهت آنها را به ثبات و پایداری بیشتر شده است.

Upcycling Pavilion  11 600x400 Upcycling Pavilion \ BNKR Arquitectura

حسن نیت ارائه میدهد BNKR Arquitectura

اگرچه upcylcing در اطراف برای مدتی بوده است در حال حاضر، هیچ چیزی از این نوع بود که تا کنون در بیش از سی سال است که در این نمایشگاه صورت گرفته است انجام می شود. آن را به عنوان یک مثال برای غیر متعارف و خارج از راه حل های جعبه برای ایجاد هزینه های پایین و غرفه های زباله صفر بود. هنگامی که در این نمایشگاه به پایان رسید، غرفه، برچیده شد و محکم بستن تسمه پلاستیکی جمع آوری شد و بازیافت و جعبه های نوشابه کوکا کولا بازگردانده شدند که برای آنچه که در اصل ایجاد شد استفاده می شود: حمل سودا میآید.

Upcycling Pavilion  07 600x400 Upcycling Pavilion \ BNKR Arquitectura

حسن نیت ارائه میدهد BNKR Arquitectura

+ اعتبار پروژه

طراحی و اجرا: استبان سوارز / BNKR Arquitectura
در همکاری با: Fermin اسپینوزا / Eficiencia فاکتور
پروژه رهبری: Emelio Barjau
تیم پروژه: Emelio Barjau، سباستین سوارز، مارسل Ibarrola، مورالس مسیحی، مونتسرات اسکوبار و خورخه Alcantara
مشاور محیط زیست: کاسیاس خوان
ضامن: کوکا کولا / FEMSA
عکاسی: سباستین سوارز
مساحت: 300 M2
محل سکونت: نمایشگاه CIHAC، مکزیکو سیتی، مکزیک

+ درباره BNKR Arquitectura
Upcycling Pavilion  12 600x448 Upcycling Pavilion \ BNKR Arquitectura

حسن نیت ارائه میدهد BNKR Arquitectura

تالار Arquitectura مکزیکو سیتی مبتنی بر معماری، شهرسازی و دفتر پژوهش که توسط استبان سوارز در سال 2005 تاسیس شده است. در زندگی حرفه ای کوتاه مدت خود آنها را قادر به تجربه و آزمایش معماری در گسترده ترین مقیاس ممکن بوده است: از کوچک کوچک نمادین برای مشتریان خصوصی به طرح جامع برای شهر تمام شده است. بانکر شده است به طور مداوم مورد توجه خود را در خارج از جعبه رویکرد به معماری با چنین پروژه هایی به عنوان یک پل سه کیلومتری قابل سکونت است که متحد خلیج از اکاپولکو و آسمانخراش معکوس به عمق 300 متر در میدان اصلی مرکز تاریخی مکزیکو سیتی را بخود جلب کرده است.

هر پروژه جدید شروع می شود، با تحقیقات عمیق اجتماعی، عوامل سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و زیست محیطی است که هر سایت خاص را احاطه کرده است. تجزیه و تحلیل و درک درستی از تمام این اطلاعات، پیگ با پیگیری خستگی ناپذیر بانکر از نوآوری، معماری و عملکرد خاص است که به شرایط خود. در این معنا، هیچ دو پروژه تا کنون نگاه و یا احساس می کنید به طور یکسان است. روابط آنها را با هم نیاز آشکار به طور مداوم مرزهای معماری است.

علاوه بر این در حال توسعه پروژه ها برای مشتریان خصوصی، دولت و یا مسابقات، بانکر است به طور مداوم در طرحهای پژوهشی مالی خود درگیر است که پرورش به سمت نظری از عمل خود را. در این روش، از پروژه های ساخته شده است و unbuilt خرس وزن در تعادل خود را. تئوری و عمل در همزیستی کامل همزیستی.

+ تمام عکس حسن نیت ارائه میدهد BNKR Arquitectura
[ شنبه ٢٤ فروردین ۱۳٩٢ ] [ ٩:٥۸ ‎ب.ظ ] [ سیدفضلی ] [ نظرات () ]