فروشگاه اسباب بازی - معماري مدرن

Modern Architecture

مقاله، ساختمان، معمار، طراحی داخلی، معماری کاغذی، پارکینگ، عکس های جالب، محوطه سازی، مجله معماری، خانه های مجلل، modern architecture، هتل شناور، نمای داخلی هتل، پلان هتل، پلان هتل6ستاره، هتـلی از یـــخ، عکس های دکوراسیون، persianweblog، ساختـمان ایـرانی، معماری ایرانی، پرشین بلاگ l، معماری مدرن فارسی ، معماری مدرن ایرانی، وب نوشت معماری مدرن، persian modern architecture، خم های معماری، منحنی معماری، معماران henn، ویلای مدرن، رنگ های متضاد، خانه معاصر، ویلایی دوبلکس، اتاق خواب والدین، حیاط خلوت

DSC 1847 flat 600x398 The Toy Store De La Cuna A La Luna \ Juan Carlos Menacho


معمار خوان کارلوس Menacho طراحی فروشگاه اسباب بازی "د لا Cuna لا لونا" است. صرف نظر از سن مشتری، زمانی که آنها در این فروشگاه اسباب بازی در سانتا کروز بولیوی راه رفتن، آنها خواهد شد با جهان های مختلف ارائه شده است. محل برای این پروژه، رنگ آمیزی، انیمیشن، و تخیل بدون محدودیت، وحشی و سرکش، به طور طبیعی شامپانی و اهل تفریح ​​و بازی "بودند، و هنگامی که شما در داخل فروشگاه اسباب بازی شما می توانید تمام این.

DSC 1847 flat 600x398 The Toy Store De La Cuna A La Luna \ Juan Carlos Menacho

حسن نیت ارائه میدهد خوان کارلوس Menacho

تمام مبلمان و درک برای کودکان است که ارتفاع آن در حدود 1 متر (3.3 فوت) طراحی شده بود. این مکان رنگارنگ و آلی است، با مقدار زیادی از فضای باز است که تشویق آنهایی که کوچک به حرکت در اطراف و اکتشاف هر شی که آرزو.

DSC 1658 flat 600x903 The Toy Store De La Cuna A La Luna \ Juan Carlos Menacho

حسن نیت ارائه میدهد خوان کارلوس Menacho

موارد و قفسه به نظر می رسد به رقص، حرکت می کنند آرام در فضا و نور و اهل تفریح ​​و بازی است. "د لا Cuna لا لونا" است که فقط در مورد اسباب بازی نیست. این شهر همچنین دارای یک سالن تئاتر، یک اتاق چای، یک نوار آب، گوشه ای نرم، اتاق مطالعه و ورزش منطقه است.

زیبایی از فروشگاه در خلوص طراحی شده توسط معمار Menacho بر اساس. آسمان برابر در سقف مغازه، با توجه به شکل ابر شناور که سربار است. نور مخصوص، اجازه می دهد تا برای این توهم است که با چراغ های نرم که به تصور ستاره اتفاق می افتد، تغییر شخصیت از فروشگاه با آوردن شب و روز است. خوان کارلوس Menacho به ارمغان می آورد با شادی طراحی و تخیل خود را به معماری سانتا کروز است.

DSC 1610 flat 600x903 The Toy Store De La Cuna A La Luna \ Juan Carlos Menacho

حسن نیت ارائه میدهد خوان کارلوس Menacho

+ تمام تصاویر و نقشه ها حسن نیت ارائه میدهد خوان کارلوس Menacho
[ شنبه ٢٤ فروردین ۱۳٩٢ ] [ ۱۱:۳٧ ‎ب.ظ ] [ سیدفضلی ] [ نظرات () ]