پروژه کلینیک دندانپزشکی - معماري مدرن

Modern Architecture

مقاله، ساختمان، معمار، طراحی داخلی، معماری کاغذی، پارکینگ، عکس های جالب، محوطه سازی، مجله معماری، خانه های مجلل، modern architecture، هتل شناور، نمای داخلی هتل، پلان هتل، پلان هتل6ستاره، هتـلی از یـــخ، عکس های دکوراسیون، persianweblog، ساختـمان ایـرانی، معماری ایرانی، پرشین بلاگ l، معماری مدرن فارسی ، معماری مدرن ایرانی، وب نوشت معماری مدرن، persian modern architecture، خم های معماری، منحنی معماری، معماران henn، ویلای مدرن، رنگ های متضاد، خانه معاصر، ویلایی دوبلکس، اتاق خواب والدین، حیاط خلوت

002 JM ClinicaDentaria PauloMerlini 600x238 Dental Clinic \ Paulo Merlini


خوئوا Morgado با ما یکی از عکاسی معماری خود را به اشتراک گذاشته است. طراحی توسط پائولو Merlini، پروژه کلینیک دندانپزشکی واقع در Oporto، پرتغال .

002 JM ClinicaDentaria PauloMerlini 600x238 Dental Clinic \ Paulo Merlini

حسن نیت ارائه میدهد خوئوا Morgado

فرم غیر معمول، کوته، دامنه عمودی از فضا و دو نمای شیشه ای بزرگ قرار داده شده بر روی اصلی و پشت نما تعریف شده به طور عمده سازمان از فضا است. پذیرش و اتاق انتظار آن را توسط یک جعبه بزرگ سفید است که شناور در هوا بازی با دامنه عمودی از فضای مشخص شده است.

004 JM ClinicaDentaria PauloMerlini 600x400 Dental Clinic \ Paulo Merlini

حسن نیت ارائه میدهد خوئوا Morgado

داخلی از جعبه mimetizes ایده از بودن در زیر یک سقف، به کاربر یک حس آشنا از راحتی و کمک به من به آرام کردن قبل از درمان است. از "سقف"، یک سری از لامپ در هوا شناور، از پر کردن فضا با نور است. جعبه شناور متوقف می شود بیش از حد به نور و گرما نتیجه، در آینده از نمای اصلی پایان روز، از سوی دیگر، جرم بزرگ او را هل می دهد بقیه از فضای کار را به نمای عقب. این دریافت نور آسمان بزرگ، با شرایط ایده آل برای کار است.

011 JM ClinicaDentaria PauloMerlini 600x400 Dental Clinic \ Paulo Merlini

حسن نیت ارائه میدهد خوئوا Morgado

زیر پله یک دیوار آینه ایجاد توهم از وسیعترین فضای حل احساس تنگی است که یک نفر می تواند در ورود به اتاق احساس.

016 JM ClinicaDentaria PauloMerlini 600x900 Dental Clinic \ Paulo Merlini

حسن نیت ارائه میدهد خوئوا Morgado

پله های بسیار نازک و ظریف ما را هدایت به یک اتاق استراحت / انتظار در طبقه فوقانی است. که در آن ما می توانیم یک پنجره قرار داده شده در سطح پاها، ایجاد یک ارتباط بصری قوی با کف زمین اجازه ما را نگاه در لامپ از بالا. از دیدگاه ورودی، پنجره یک عنصر بسیار مهم است، زیرا آن را منجر به چشم ناظر را به یک موقعیت مورب. این جنبش از سر اهمیت سقف جعبه را تقویت، و در ترمزهای سوی دیگر با محفظه جعبه به کاربر مفهوم واقعی از فضا همه.

012 JM ClinicaDentaria PauloMerlini 600x400 Dental Clinic \ Paulo Merlini

حسن نیت ارائه میدهد خوئوا Morgado

013 JM ClinicaDentaria PauloMerlini 600x900 Dental Clinic \ Paulo Merlini

حسن نیت ارائه میدهد خوئوا Morgado

در اتاق دندانپزشکی و پروتز کاربر قرار داده شده است در برابر یک پرده پوشش گیاهی. ایده این است برای ایجاد یک انحراف بر اساس جنبش برگ به طوری که بیمار می تواند بر روی چیز دیگری از درمان به خودی خود، امیدوارم هر احساس ناخوشایند ناشی از آن کاهش تمرکز می کنند.

014 JM ClinicaDentaria PauloMerlini 600x900 Dental Clinic \ Paulo Merlini

حسن نیت ارائه میدهد خوئوا Morgado

+ حقایق پروژه

پروژه: مطب دندانپزشکی
طراح: پائولو Merlini
محل سکونت: Oporto، پرتغال
Photograher: خوئوا Morgado - معماری عکاسی

+ تمام تصاویر و نقاشی حسن نیت ارائه میدهد پائولو Merlini | عکس های خوئوا Morgado
[ شنبه ٢٤ فروردین ۱۳٩٢ ] [ ۱۱:٤٥ ‎ب.ظ ] [ سیدفضلی ] [ نظرات () ]