طراحی مدرن داخلی - معماري مدرن

Modern Architecture

مقاله، ساختمان، معمار، طراحی داخلی، معماری کاغذی، پارکینگ، عکس های جالب، محوطه سازی، مجله معماری، خانه های مجلل، modern architecture، هتل شناور، نمای داخلی هتل، پلان هتل، پلان هتل6ستاره، هتـلی از یـــخ، عکس های دکوراسیون، persianweblog، ساختـمان ایـرانی، معماری ایرانی، پرشین بلاگ l، معماری مدرن فارسی ، معماری مدرن ایرانی، وب نوشت معماری مدرن، persian modern architecture، خم های معماری، منحنی معماری، معماران henn، ویلای مدرن، رنگ های متضاد، خانه معاصر، ویلایی دوبلکس، اتاق خواب والدین، حیاط خلوت

JM CA BarBoZen 002 600x900 Bo Zen Bar in Braga \ Central Arquitectos


خوئوا Morgado با ما عکاسی داخل اخیر خود را به اشتراک گذاشته، این پروژه بو نوار ذن واقع در براگا، طراحی شده توسط Arquitectos مرکزی است، کاوش در ایجاد یک مکان شریف و تصفیه شده با الهام قوی شرقی.

چالش پیشنهاد شده بود برای طراحی یک نوار واقع در یک ساختمان موجود که مفهوم بود برای ایجاد یک فضا با ویژگی های یک اتاق نشیمن خصوصی است.

این پروژه به بررسی ایجاد یک مکان شریف و تصفیه شده با الهام قوی شرقی. مخلوطی از مواد اصیل مانند سنگ مرمر، چوب و فلز طلایی همراه با پالت رنگ های گرم و پارچه های بافت ارائه می دهد یک محیط دنج و راحت است. سالن به یاد ماندنی به نشانه ورودی با سبک معاصر است و منجر به اتاق نشیمن از نوار است.

استفاده از آینه نشان دهنده جزئیات ظریف تزئینی و دیگر معماری سقف در محیط داخلی.

طراحی سقف می آید از یک تفسیر مجدد از موتیف شرقی، استاندارد توسط یک ماژول است که تحقق یک توری ظریف به شدت با استفاده از نور غیر مستقیم تاکید کرد. روشنایی طراحی شده است تا منعکس کننده و برجسته ظرافت از فضا. نوار فضای شما حمل و نقل به یک محیط گرم که در آن یک ترکیب شگفت انگیز از عناصر مهیج سنتی و معاصر منجر به مشتری را به یک اتاق نشیمن خصوصی.

+ حقایق پروژه

معماری: Arquitectos مرکزی
محل سکونت: AV. D. و João دوم، براگا - پرتغال
کارفرما: بو ذن
به پایان رسید: 2012
مساحت: 465 متر مربع
عکاسی: ژائو Morgado - عکاسی معماری

+ عکس حسن نیت ارائه میدهد ژائو Morgado
[ شنبه ٢٤ فروردین ۱۳٩٢ ] [ ۱۱:٥٤ ‎ب.ظ ] [ سیدفضلی ] [ نظرات () ]