نوار دیجیتالی رنگی در بدنه ساختمان هتل - معماري مدرن

Modern Architecture

مقاله، ساختمان، معمار، طراحی داخلی، معماری کاغذی، پارکینگ، عکس های جالب، محوطه سازی، مجله معماری، خانه های مجلل، modern architecture، هتل شناور، نمای داخلی هتل، پلان هتل، پلان هتل6ستاره، هتـلی از یـــخ، عکس های دکوراسیون، persianweblog، ساختـمان ایـرانی، معماری ایرانی، پرشین بلاگ l، معماری مدرن فارسی ، معماری مدرن ایرانی، وب نوشت معماری مدرن، persian modern architecture، خم های معماری، منحنی معماری، معماران henn، ویلای مدرن، رنگ های متضاد، خانه معاصر، ویلایی دوبلکس، اتاق خواب والدین، حیاط خلوت


هر یک از بخش‌های این هتل با یک معماری مختص به خود و باتوجه به نوع کاربرد سالن‌ها و سکونت مسافران و توریست‌ها در آن بخش طراحی شده‌اند.

سه گروه بزرگ معماری اسپانیا اقدام به طراحی ساختمان هتل Arc del با نمای نوار دیجیتالی رنگی کرده‌اند که هر یک از این نوارها پس از طراحی مجزا به‌طور ترکیبی در کنار یکدیگر جای گرفته وسپس در نمای خارجی ساختمان این هتل نصب شده‌اند.

 هتل Arcdel که در شهر بارسلونا بنا نهاده شده، فضایی معادل 4 هزار و 744 مترمربع را به خود اختصاص داده است. هر یک از بخش‌های این هتل با یک معماری مختص به خود و باتوجه به نوع کاربرد سالن‌ها و سکونت مسافران و توریست‌ها در آن بخش طراحی شده‌اند. همچنین می‌توان نوارهای دیجیتالی رنگی با تصاویر مختلف براق را به‌راحتی در دیواره‌های هر یک از سالن‌های داخلی و خارجی هتل Arcdel بارسلونا مشاهده کرده و لذت کافی را از آن‌ها برد.البته باید یادآور شد که بخش از معماری نوین و کلاسیک ساختمان این هتل توریستی کاملاً نمادی از تاریخ و فرهنگ کهن شهر بارسلونا را به نمایش می‌گذارد که با ظرافت خاصی در کنار معماری نوین فرا امروزی اسپانیا قرار گرفته است.
طراحی و نورپردازی ملایم با ترکیب رنگ های روشن و مات از دیگر عملکردهای صورت گرفته در معماری داخلی بخش‌های مختلف و طبقات هتل Arcdel به‌شمار می‌رود.[ دوشنبه ٢٦ فروردین ۱۳٩٢ ] [ ٦:٥٧ ‎ب.ظ ] [ سیدفضلی ] [ نظرات () ]