لا فیلارمونی لوکزامبورگ - معماري مدرن

Modern Architecture

مقاله، ساختمان، معمار، طراحی داخلی، معماری کاغذی، پارکینگ، عکس های جالب، محوطه سازی، مجله معماری، خانه های مجلل، modern architecture، هتل شناور، نمای داخلی هتل، پلان هتل، پلان هتل6ستاره، هتـلی از یـــخ، عکس های دکوراسیون، persianweblog، ساختـمان ایـرانی، معماری ایرانی، پرشین بلاگ l، معماری مدرن فارسی ، معماری مدرن ایرانی، وب نوشت معماری مدرن، persian modern architecture، خم های معماری، منحنی معماری، معماران henn، ویلای مدرن، رنگ های متضاد، خانه معاصر، ویلایی دوبلکس، اتاق خواب والدین، حیاط خلوت


ین آدوتوریوم دولتی شاهکار معمار معروف مسیحی د Portzamparc است که قبلا جایزه پریتزکز رو هم برده. با دیدن حجم اولیه چیزی جز موسیقی و ساز در ذهن بیننده تداعی نمی شود که این بی شک زاییده فکر و ذهن خلاق پورتزمپارک می باشد. برنامه فیزیکی و مشخصات سایت و بنا را می توانید در زیر مشاهده کیند.

فیلارمونی در فلات Kirchberg ، درست در مرکز یک سایت مثلث احاطه شده با ادارات و ساختمان های دولت اروپا واقع شده است. فیلتر کردن نور ، peristyle گسترده ای متشکل از 827 ستون به منزله گشت اما سالن انتظار همه در اطراف سالن گراند.

 

دوم به نظر می رسد به عنوان صخره تحمل گسل های نورانی است. پل پیاده روی طولانی منجر به بالکن و امکانات اداری را. سالن بزرگ با مشخصه 8 بالکن برج به صورت عمودی در اطراف ارکستر و گودال ارکستر توزیع شده است. مخاطبان متحد در سراسر نوازندگان. سالن موسیقی مجلسی حجم خارجی شکل گرفته به عنوان یک گلبرگ هم پیچیده در سفارش به اجتناب از اثرات صدا تمرکز و همچنین برای ایجاد یک فضای coiling در اطراف ساختمان اصلی است.

قدرت ساخت و ساز :
وزارت آثار عمومی ، بزرگ مقام دوک از لوکزامبورگ

ناظر ساخت و ساز :
والتر د Toffol

معمار طراحی :
مسیحی د Portzamparc

Acoustician برای سالن های کنسرت و ،
داخلی :
خو Acoustique
ساختمان
حداکثر بیرونی طول : 126 متر
بیرونی حداکثر عرض : 109 متر
ارتفاع در خارج از ساختمان از محل
د L' اروپا تا سقف : 25 متر
حجم کل ساختمان : 192،883 M3
منطقه گروس : 20000 M2

راهرو بزرگ
دوره گشت اما سالن انتظار : 44453 M3

سالن همایش چند منظوره بزرگ
معمول ظرفیت : 1307 صندلی
حداکثر ظرفیت : 1500 صندلی
آکوستیک جلد : 19300 M3

Salle د موسیقی د مخصوص
مرحله : 80 M2
ظرفیت : 302 کرسی
حجم کل : 8053 M3

Découverte Espace
فضای کف متوازیالسطوح : 211 M2
ظرفیت : 120 کرسی
جلد : 2013 M3

[ پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۳٩٠ ] [ ٩:۱٢ ‎ب.ظ ] [ سیدفضلی ] [ نظرات () ]