نوار دیجیتالی رنگی در بدنه ساختمان هتل

هر یک از بخش‌های این هتل با یک معماری مختص به خود و باتوجه به نوع کاربرد سالن‌ها و سکونت مسافران و توریست‌ها در آن بخش طراحی شده‌اند.

سه گروه بزرگ معماری اسپانیا اقدام به طراحی ساختمان هتل Arc del با نمای نوار دیجیتالی رنگی کرده‌اند که هر یک از این نوارها پس از طراحی مجزا به‌طور ترکیبی در کنار یکدیگر جای گرفته وسپس در نمای خارجی ساختمان این هتل نصب شده‌اند.

 هتل Arcdel که در شهر بارسلونا بنا نهاده شده، فضایی معادل 4 هزار و 744 مترمربع را به خود اختصاص داده است. هر یک از بخش‌های این هتل با یک معماری مختص به خود و باتوجه به نوع کاربرد سالن‌ها و سکونت مسافران و توریست‌ها در آن بخش طراحی شده‌اند. همچنین می‌توان نوارهای دیجیتالی رنگی با تصاویر مختلف براق را به‌راحتی در دیواره‌های هر یک از سالن‌های داخلی و خارجی هتل Arcdel بارسلونا مشاهده کرده و لذت کافی را از آن‌ها برد.البته باید یادآور شد که بخش از معماری نوین و کلاسیک ساختمان این هتل توریستی کاملاً نمادی از تاریخ و فرهنگ کهن شهر بارسلونا را به نمایش می‌گذارد که با ظرافت خاصی در کنار معماری نوین فرا امروزی اسپانیا قرار گرفته است.
طراحی و نورپردازی ملایم با ترکیب رنگ های روشن و مات از دیگر عملکردهای صورت گرفته در معماری داخلی بخش‌های مختلف و طبقات هتل Arcdel به‌شمار می‌رود./ 0 نظر / 125 بازدید