سبک اسکاندیناوی الهام بخش یک خانه ییلاقی در نگاه جدید

که در اینجا زندگی می کند: ماریا Garuti، بیل هامفری و پسر خود، نوح
محل سکونت: غرب اشویل ، کارولینای شمالی
حجم: 1،500 فوت مربع، 4 اتاق خواب ، 2 حمام
سال ساخت: 1918


 
Corynne پلس
عشق Garuti در سبک اسکاندیناوی ، با پالت رنگ آن کم رنگ و بافت لایه لایه، را تحت تاثیر قرار داد زیادی از تصمیمات تزئین خود را. او نقاشی شومینه آجر و دیوارهای سبز تغییر داد به یک خاکستری خنثی. "چیزی آرام و تسکین دهنده در مورد (طراحی اسکاندیناوی) وجود دارد، و آن را احساس بسیار بی ادعا و آرام در راه است که من پیدا کردن آرامش،" او می گوید.

چگونه به رنگ آجر شومینه

دیوار رنگ: ترکیب سفارشی شبیه به ریور ترکیب قلع و سرب ، بنجامین مور، صندلی: Oddfellows لوکس ، قالیچه: قالیچه کران Seagrass رنگ ، انبار کاه و جو و کنف و غیره سفال، پنهان گاو: بازار جهانی ، آجر رنگ: سفید خالص ، Sherwin ویلیامز
اتاق نشیمن التقاطی توسط Corynne پلس
 
Corynne پلس
گفتگوی فریم های نمایش یادگاری خانواده زینت گوشه گوشه، همراه با مییابد عتیقه، نجات معماری و یک بشقاب از عروسی زن و شوهر. لونا سگ به نظر می رسد در خانه است.

نیمکت: Karlstad (IKEA)
اتاق نشیمن التقاطی توسط Corynne پلس
 
Corynne پلس
با الهام از آموزش او یک بار در تلویزیون نشان می دهد طراحی دیدم، Garuti عثمانی از حافظه ساخته شده است با استفاده از Weinrib مادلین پارچه.

در اصل، درب جلو مهمانان مستقیم به پله اتاق نشیمن منجر شده است. زن و شوهر را موضوع با خرید درب اصلاح از حل و فصل دنیای قدیم معماری و نصب آن را به نوسان راه مخالف. یادداشت Garuti "در حال حاضر شما به سمت سالن انتظار از انواع، ایجاد شده توسط اضافه کردن یک کمد کوچک و یک نیمکت با قلاب بیش از آن، به کارگردانی".
اتاق ناهار خوری التقاطی توسط Corynne پلس
 
Corynne پلس
سهام اتاق ناهار خوری رسمی homeâ € ™ ترکیب التقاطی از مییابد مدرن و عتیقه. مدفوع و سفید حرکت شبیه چمچه زنی پشت صندلی پهلو جدول مزرعه چوبی استراحت از بالای کاشی فرش قابل تعویض است.

آشپزخانه اندازه محدود فضای ذخیره سازی زن و شوهر، پس از Garuti منتقل ظروف خود را به اتاق ناهار خوری. قطعه در حال حاضر در یک قفس فرسوده نمایش داده شده در کنار جدول.

رنگ دیوار: کلاف پشم ، Sherwin-ویلیامز، صندلی: برگشت حرکت شبیه چمچه زنی ، علم غربی، فرش: فلور مدفوع: Frosta ، آیکیا، آویز ها: Maskros (IKEA)
اتاق ناهار خوری التقاطی توسط Corynne پلس
 
Corynne پلس
به عنوان یک انتخاب ساز گیتار، هامفری صاحب تعدادی از گیتار، که او بر روی دیوار اتاق ناهار خوری را نشان می دهد. ابزار با آثار هنری و به یک حلقه گل آینه تنوری بیش از یک میز دم دستی پرنعمت هماهنگ.

آینه حلقه گل قرار دادن: دنیس اسمیت ، آثار هنری: دیوید Palmquist ؛ بوفه: Oddfellows لوکس
آشپزخانه التقاطی توسط Corynne پلس
 
Corynne پلس
آشپزخانه کوچک به منظور افزایش قابلیت های آن و درخواست تجدید نظر بصری به روز شد. "ما همه چیز تغییر در اطراف به طوری که در آشپزخانه در حال حاضر یک طرح ساده نمونه ستونی و صفحه بندی نشده مطالب چاپی است، با سینک و یخچال در یک طرف و اجاق گاز در â €" که باعث می شود همه حس خیلی بیشتر برای اندازه آن، می گوید: "Garuti.

آشپزخانه: آیکیا رنگ کابینه: استخوان سفید ، بنجامین مور
آشپزخانه التقاطی توسط Corynne پلس
 
Corynne پلس
Garuti "آشپزخانه واقعا تنگ شده بود، با یک یخچال غول پیکر بلندی بر روی اجاق گاز و تعداد زیادی از کابینت های فوقانی،" به یاد می آورد. "پیکربندی ساخته شده است همه چیز در آن وجود دارد واقعا تنگ است."

زن و شوهر آشپزخانه عملکردی با تغییر مکان از کابینت و اضافه کردن واحد ذخیره سازی باریک. هامفری و Garuti پول با انجام تمام کار خود را نجات داد.

کابینه در بالای اجاق گاز از یک زباله دانی را نجات دادند. زن و شوهر محروم و رنگ قطعه، و در حال حاضر استفاده از آن برای ذخیره ملزومات پخت و پز.

علامت معاملات کوتاه: Oddfellows لوکس
آشپزخانه التقاطی توسط Corynne پلس
 
Corynne پلس
آشپزخانه متصل به یک راهرو کوچک که منجر به اتاق خانواده ، حمام مهمان و استودیو.

دیوار رنگ: خالص سفید، Sherwin-ویلیامز. متر ounted شده شده شاخ: یکی از پادشاهان لین
سالن التقاطی توسط Corynne پلس
 
Corynne پلس
حمام طبقه اول تحت یک نوسازی کامل به زودی پس از خانواده نقل مکان کرد. نوشته اصلی، درب باز به حمام، توقف در لبه توالت. زن و شوهر را حل مشکل را با خرید یک درب بود که کمی گسترده تر از ورود و نصب آن را بر روی سخت افزار درب کشویی انبار کاه و جو و کنف و غیره آنها خریداری آنلاین.

درب انبار کاه و جو و کنف و غیره: Oddfellows های لوکس ، رنگ تخته سیاه: رنگ گچ ، آنی اسلون
حمام التقاطی توسط Corynne پلس
 
Corynne پلس
زن و شوهر است ترین افتخار از بازسازی آنها را به حمام خود ساخته شده است. "ما آن سوخته را به ناودانی، انجام همه کار خودمان، از جمله لوله کشی، برق، کردن shiplap (جانبداری) و اضافه کردن یک پنجره، می گوید:" Garuti. "معلوم شد واقعا خوب، من فکر می کنم."

دیوار در تخته 1-6 shiplap رنگ پوشیده شده است. سینک و سیاه و سفید وان پنجه پا هر دو مییابد Craigslist در.

رنگ دیوار: مونت پلییر مدیسون سفید ، Valspar، آویز: حوزه ملیله دوزی ، زمین، کاشی موزاییک سنگ های حصیری ، لاو
اتاق خانواده از هر جا گزیننده توسط Corynne پلس
 
Corynne پلس
اتاق خانواده ارائه می دهد یک نقطه دنج و شیک به تماشای تلویزیون می باشد. پارچه های لایه ها و قالیچه لباس مبل و کف در رنگ ها و الگوهای مختلف.

عکس های قاب شده از پدربزرگ و مادربزرگ هامفری در کنار نقشه های پرنعمت و چند صرفه جویی فروشگاه مییابد آویزان می شود. Garuti جدول سمت در هدف و نگاه خود را توسط رنگ اسپری طلا پاها به روز شده.

دیوار رنگ: خاکستری فکری ، Sherwin-ویلیامز؛ نیمکت: Karlstad ، آیکیا، بالش: یکی از پادشاهان لین
دفتر خانه التقاطی توسط Corynne پلس
 
Corynne پلس
بعد به اتاق خانواده نشسته یک دفتر مشترک اختصاص داده شده به تلاش های خلاق زن و شوهر است. نوارها از پارچه های طرح دار، یادگاری های کوچک و صفحاتی از مجلات طراحی زینت هر دیوار.

"من را انتخاب کنید آنچه که من دوست دارم، که آیا آن € ™ س نساجی برداشت در حالی که سفر، یک نقاشی از یک دوست، و یا یک بالش در یک الگوی است که باعث می شود من خوشحال است، می گوید:" Garuti. "همه در پایان کار می کند چرا که موضوع مشترک به چیزهایی که من دوست دارم وجود دارد."

میز: میز پارسونز ، علم غربی، چاپ قاب: سوپر روستایی
اتاق خواب التقاطی توسط Corynne پلس
 
Corynne پلس
Garuti بالین باف (Tufted) زن و شوهر اتاق خواب با استفاده از یک پارچه قطره از لاو و برخی از دستورالعمل های آنلاین . otomi گلدوزی پانل پارچه، از بازدید از خانواده در مکزیک آورده، الگوی به دیوار در کنار گنجه می افزاید. جعبه های چوبی سیب به عنوان یک nightstand ابداع.

شمس و پرده: مادلین Weinrib پارچه و پرتاب: P / کافمن پارچه ؛ پرنعمت همونگ بالش، یکی از پادشاهان لین ، دیوار رنگ: Seapearl ، بنجامین مور
حمام التقاطی توسط Corynne پلس
 
Corynne پلس
حمام استاد L شکل ویژگی های به کمد پرنعمت و ساده، بی انتها beadboard .
بچه های التقاطی توسط Corynne پلس
 
Corynne پلس
نوح به تازگی نقل مکان اتاق خواب خود را به طبقه دوم. daybed در لحاف، حیوانات پر و بالش های مختلف لایه. مراکش جدول سمت corrals آثار او است.

رنگ دیوار: Seapearl ، بنجامین مور، پرنعمت های لحاف kantha: Etsy ، بالش: خانه و فرش ABC ، مادلین Weinrib ، بازار جهانی
بچه های التقاطی توسط Corynne پلس
 
Corynne پلس
دبیر کوچک به نوح به تصویب رسید و نقطه های مورد علاقه خود را در اتاق است. او انتخاب صندلی اکریلیک شفاف برای جفت با میز.
/ 0 نظر / 197 بازدید