برج حلقه

این برج شفاف است؟ دید از این برج متفاوت مطابق با حرکت اتمسفر و هر تغییر از آسمان و نور است.

بدون شک این برج فراموش آن است که این برج است.

برج حلقه توسط دفتر طراحی شرق از دفتر طراحی شرقی در Vimeo .

ساختمان برج شفاف در وسط یک مربع بزرگ، است که فقط با سنگ پوشیده شده است، را می توان با اشاره به ساخت یک "باطل" را در یک فضای خالی شده است.

این میدان، مرکز تیانجین در مرکز شهر است. به این ترتیب به یک مکان بسیار مهم است. ما جرات برای طراحی یک فضای خالی و پوچی، که هیچ حس حضور. این راه و روش تفکر است که بر اساس ایده های شرقی است. این برج بسیار شرقی است.

tianjin 011 R 600x399 Tower of Ring \ EASTERN design office + KAWAGUCHI & engineers

حسن نیت ارائه میدهد تصویر شرقی طراحی دفتر | عکس کویچی Torimura

مردم فراموش کرده اند که یکی از آنها نگاه کردن به: برج یا آسمان.
این شکل چشم باز، در شروع و پایان آن نامرئی است.
این است که به مانند یک جریان از جریان طراحی شده است، با این حال به شکل بسیار ساده است.

هیچ رصدخانه به صعود.
هیچ فاصله ای را به بازی.
هیچ چیز در داخل وجود دارد.
پوچی تنها

این شکل از امواج، و یک حلقه است. این غرور شفاف محصور در یک فرم به شکل اژدها است.

نور شفاف هرچه به برج خالی می باشد. شادی مردم جمع آوری در اطراف این برج بی سر و صدا است.

tianjin 015 R 600x399 Tower of Ring \ EASTERN design office + KAWAGUCHI & engineers

یک مربع است، اساسا یک محل که در آن انواع مختلف از مردم می توانند یک احساس intimae به اشتراک بگذارید. اگر چه آنها غریبه به یکدیگر، زمانی که آنها در میدان هستند، آنها می توانند یک احساس دوستانه مانند همسایگان خوب را داشته باشد. این محل که در آن می توان آنها را بر روی زمین مشترک مطمئن برای ایستادن با وجود هر فرد است راه خود را از زندگی، شغل، ملیت روستا خانه، و سن است. برج شفاف است که در مرکز مربع واقع شده است.

برای کسانی که از نظر یک برج به عنوان یک مکان فقط به صعود آنها خجالت به یاد داشته باشید آن است که نه در داخل و نه خارج.

برای کسانی که حظ کردن از یک برج به عنوان نمادی از قدرت، برج احساس حضور اثر شفافیت را از دست بدهند.

برای کسانی که حظ کردن از یک برج تنها با مقیاس و ارتفاع، منظره ی زیبای آسمان که در آن باد و رنگ از تغییرات هوا به شفافیت آنها را از دست بدهند.

برج مدرن سر در گم.
بدون بلیط در اینجا لازم است.

هیچ حکم نیز مورد نیاز آن است که آیا مفید یا بی فایده است.

بدون نیاز به مانند یک برده کار می کنند، اما فقط استراحت توسط برج به رقص، راه رفتن، به مراقبت از فرزندان، و به بازی، بنابراین با گذشت زمان دراز کشیدن در زیر برج را فراموش کرده ام.

این سبک بسیار شرقی است.

پراکندگی ابرها پرواز در آسمان.
پاشش امواج شکسته بر روی سطح آب.
اژدها که چلچله باد، نوشابه dews و سواری در غبار.
رقص یک زن زیبا با لباس نازک است که منعکس کننده تغییرات در جو cladded. این برج نشان دهنده اوج بی پر و بال است.

sketch 1 R 600x420 Tower of Ring \ EASTERN design office + KAWAGUCHI & engineers

طرح حسن نیت ارائه میدهد دفتر طراحی شرقی

در تیانجین

تیانجین در 115 کیلومتری جنوب شرقی پکن واقع شده است. دشوار است برای راه رفتن در اطراف است. این آسان است در تیانجین را از دست داده است. این پیچیدگی از جغرافیا را می توان به تاریخ و وضعیت پیچیده فعلی تیانجین پیش بینی کرد.

از لحاظ تاریخی، تیانجین، یک پورت فرود برای کشورهای قدرتمند غربی برای ورود به چین بود.

نیز نامیده می شود و دروازه پکن پایتخت و حوادث مختلف در آنجا رخ داده بود. بسیاری از افراد کلیدی در این شهر به دلیل نزدیکی به پایتخت پکن زندگی می کردند و آنها را در یکی از این کوچه های پیچیده زندگی می کنند. شهروندان و ادارات دولتی کنار هم قرار گرفتن در همه جا در این شهرستان است. بعد به خانه آپارتمان مدرن، دانشگاه، شهر و ادارات دولتی، مناطق مسکونی تشکیل شده که توسط ساختمانهای آجری وجود دارد.

در صورتی که یک فضای کوچک را در خیابان پیدا شود، دیر یا زود موضع مغازه ساخته شده است.

بیان واضح از این شهر متفاوت از آن از شانگهای و پکن، که به توهم گسترده خود را.

tianjin 034 R 600x399 Tower of Ring \ EASTERN design office + KAWAGUCHI & engineers

حسن نیت ارائه میدهد تصویر شرقی طراحی دفتر | عکس کویچی Torimura

پایه داده

این برج بر روی مربع از منطقه فرهنگی جدید از تیانجین در چین ساخته شده است.

این مربع در مقابل تیانجین مجمع خانه، Daireido واقع شده است.

شما ممکن است آن را چیزی شبیه به میدان تیان آن من. این یک مربع بزرگ با سنگ؟ کاشی است. این برج خوش آمدید ایستاده در مرکز این مربع است.

قطر این برج 12 متر است. هیچ کس نباید در داخل برج، اما برای نگهداری و تعمیر را وارد کنید. این برج می ایستد شش متر پایین تر از سطح زمین است. 64 متر از سطح زیرزمین رسانده است.

روشنایی LED تعبیه شده به بازیگران فولاد تولید انواع نمایش ها شب. تولید می شود. پانل روشن شمارش معکوس برای استقبال از سال نو یکی از نقش های عمده ای از این برج است.

tianjin 031 R 600x901 Tower of Ring \ EASTERN design office + KAWAGUCHI & engineers

حسن نیت ارائه میدهد تصویر شرقی طراحی دفتر | عکس کویچی Torimura

در طراحی و ساختار

همه مواد مورد استفاده برای ساخت این برج ریخته گری فولاد است. این برج در جهان است که چدن به طور انحصاری برای ساخت و ساز استفاده می شود است. این تعداد یک برج در جهان است.

در 31 دسامبر 2011 بود زمانی که ما شروع به ساخت نقشه 1. اتمام برج آوریل 23، 2012 بود. از آغاز برنامه ریزی، تنها چهار ماه تا اتمام داده شد. بازیگران فولاد برای دیدار با دوره ساخت و ساز محدود استفاده شده است.

1136 قطعه موج * اعضای الگوی شکل این برج مورد استفاده قرار می گیرند. در صورتی که 4 قطعه موج * بازیگران فولاد به شکل اعضای یک عضو، بیش از 284 عضو را می توان با تنها یک قالب ساخته شده است، بنابراین هزینه قالب تاثیر نمی گذارد بیش از حد به کل هزینه ساختمان است.

موج * شکل آهن و فولاد قطعه ای از یک دایره است، و در آن هیچ قسمتی صاف است. این است که به هم پیچیده است، این را می توان با فولاد ریخته گری تحقق یابد. 71 سطوح مواج انباشت اشیاء بدست آمده تا ساخت برج به شکل استوانه بزرگ.

+ حقایق پروژه

برج حلقه

محل سکونت: تیانجین، چین
اتمام: 2012
کارفرما: شهر تیانجین
تیم طراحی: دفتر طراحی شرقی + کاواگوچی و مهندسین
عکاس: کویچی Torimura

+ تمام تصاویر و نقشه ها حسن نیت ارائه میدهد دفتر طراحی شرقی | عکس کویچی Torimura

tianjin 024 R 180x180 Tower of Ring \ EASTERN design office + KAWAGUCHI & engineerstianjin 020 R 180x180 Tower of Ring \ EASTERN design office + KAWAGUCHI & engineerstianjin 011 R 180x180 Tower of Ring \ EASTERN design office + KAWAGUCHI & engineers
tianjin 005 R 180x180 Tower of Ring \ EASTERN design office + KAWAGUCHI & engineerstianjin 004 R 180x180 Tower of Ring \ EASTERN design office + KAWAGUCHI & engineerstianjin 001 R 180x180 Tower of Ring \ EASTERN design office + KAWAGUCHI & engineers
tianjin 016 R 180x180 Tower of Ring \ EASTERN design office + KAWAGUCHI & engineerstianjin 015 R 180x180 Tower of Ring \ EASTERN design office + KAWAGUCHI & engineerstianjin 014 R 180x180 Tower of Ring \ EASTERN design office + KAWAGUCHI & engineers
tianjin 013 R 180x180 Tower of Ring \ EASTERN design office + KAWAGUCHI & engineerstianjin 012 R 180x180 Tower of Ring \ EASTERN design office + KAWAGUCHI & engineerstianjin 018 R 180x180 Tower of Ring \ EASTERN design office + KAWAGUCHI & engineers
tianjin 017 R 180x180 Tower of Ring \ EASTERN design office + KAWAGUCHI & engineerstianjin 037 R 180x180 Tower of Ring \ EASTERN design office + KAWAGUCHI & engineerstianjin 034 R 180x180 Tower of Ring \ EASTERN design office + KAWAGUCHI & engineers
tianjin 033 R 180x180 Tower of Ring \ EASTERN design office + KAWAGUCHI & engineerstianjin 031 R 180x180 Tower of Ring \ EASTERN design office + KAWAGUCHI & engineerstianjin 030 R 180x180 Tower of Ring \ EASTERN design office + KAWAGUCHI & engineers
tianjin 028 R 180x180 Tower of Ring \ EASTERN design office + KAWAGUCHI & engineerssketch 1 R 180x180 Tower of Ring \ EASTERN design office + KAWAGUCHI & engineers
/ 2 نظر / 73 بازدید
مدیر تبلیغات ناول دانلود

سلام خدمت شما مدير اين وبلاگ وبلاگ زيبايي دارد. سايت ناول دانلود قصد تبادل لينک با وبلاگ شما را دارد در صورت تمايل ما را با عنوان دانلود آهنگ جدید و با لينک http://noveldownload.ir لينک کنيد و بعدش به ما خبر دهيد تا لينک شويد. با تشکر پشتيباني ناول دانلود

دانلود آهنگ جدید

سلام خدمت شما مدير اين وبلاگ وبلاگ زيبايي دارد. سايت ناول دانلود قصد تبادل لينک با وبلاگ شما را دارد در صورت تمايل ما را با عنوان دانلود آهنگ جدید و با لينک http://noveldownload.ir لينک کنيد و بعدش به ما خبر دهيد تا لينک شويد. با تشکر پشتيباني ناول دانلود