هتلی با پله های مارپیچ معلق

هتل 5 ستاره "هیلتون باندونگ" در باندونگ-اندونزی- توسط معماران" WOW"طراحی شده است.

این هتل تجاری با برگزاری کنفرانس هایی در سطح جهانی،تسهیلات و امکانات پذیرایی برای هردو مسافران تجاری و تفریحی فراهم میکند.روند طراحی این پروژه، بر اساس درک جامعی ازتحقیقاتی در چهارچوب فرهنگی،اقتصادی و آب و هوای جغرافیایی ِ منطقه باندونگ انجام شده.

سایت مجموعه در قلب مرکز شهر قرار گرفته و نزدیکی آن به ایستگاه قطار مرکزی باندونگ، دسترسی آسان مسافران به آن را فراهم میکند و اندونزیایی ها را تشویق میکند برای گریز از جاکارتا، آخر هفته خود را آنجا سپری کنند و استفادۀ آنها از قطار، باعث کاهش ِ ترافیک آخر هفته میشود.فضاها، طراحی های داخلی و چشم انداز بنا، یک تجربه جامع را ارائه میدهد.فضاهای عمومی هتل در اطراف آتریوم مرکزی سازمان یافته. مجموعه ای از پلها و پله ها قادر به آرام کردن جریان ترافیک مهمانان به سالن پذیرایی، اتاق غذاخوری،مرکز تجاری و آب گرم است که در عقب نشینی پشت بام قرار گرفته اند.

رویایی ترین بخش ، پله های مارپیچی معلق نامتقارن است که مهمانان را به سیرو گردش، در ازدحامی به سمت سالن پذیرایی،در جشنهای عروسی و مراسم تفرج، دعوت میکند.رستورانی در فضای باز،مشرف به استخر، در میان باغی بر روی بام، فضای صمیمی را برای خانواده ها به ارمغان می آورد.


 

/ 0 نظر / 89 بازدید