پل مدرن

فصل چه آنها استفاده می شود، آب و هوای زمین را به مسیر رفته شده است. تغییرات آب و هوایی تبدیل چگونه ما را به جهان ما مربوط، که ما چگونه زندگی می کنند، حتی در مورد چگونگی ما تجربه شهرستان است.

زمستان سال 2013 چه خواهد بود؟ برفی، ابری، بارانی؟ هیچ کس نمی تواند پیش بینی کند، اما یک چیز مسلم است: باد قطب شمال شده است از طریق دمیدن در مرکز شهر مونترال از سال ATOMIC3 کوه یخ، تعاملی، معماری، نور و صدا نصب به ارمغان می آورد که در زمستان به سمت راست قلب از شهرستان.

iceberg atomic3LR 11 600x400 Iceberg \ ATOMIC3

حسن نیت ارائه میدهد ATOMIC3

از شمال به جنوب، از محل DES جشنواره به محل DES هنر گردشگاه، نصب و راه اندازی به شرح زیر سفر از کوه یخ، از بدو تولد خود را در قطب شمال آب به ذوب شدن آن در سواحل جنوبی. ویژگی های این چهار "اسکلت" به نمایندگی از کوه یخ در چهار مرحله مختلف در زندگی خود. چهار مراحل زندگی: چهار اشکال مختلف و اندازه های مختلف، چهار فضاهای نورانی، و مهمتر از همه، چهار، صداهای متمایز است.

قرن ها زمان و عناصر قدیمی و شکل، توده ها را برای تلفن های موبایل متمایز است. آب وارد ترک خود و شکافها، آنها مانند اندام لوله غول پیکر طنین، تن تعدیل و تغییر و تحول این آثار از یخ به آرامی ذوب شود.

iceberg atomic3LR 10 600x400 Iceberg \ ATOMIC3

حسن نیت ارائه میدهد ATOMIC3

با الهام از این ابزار عظیم، یخکوه یک سری از قوس فلزی نورانی است که برای تولید صداهای متمایز است. قوس تشکیل یک بازدید کننده تونل دعوت را وارد کنید، گوش کنید، و این ارگان بزرگ، که در آن یادداشت ها و سفر نور بالا و پایین معابر موسیقی.

به عنوان بازدید کننده کشف قوس، سنسور های حرکت داخل حرکات آنها و تشخیص تحریک تغییرات به روشنایی و صداها و به اجرا در آوردن کوه یخ به زندگی است. چه به تنهایی و یا در یک گروه، راه رفتن در زیر قوس یا ایستادن در مقابل یک، هر بازدید کننده "گرم شدن" کوه یخ، تبدیل ماهیت شمالی آن را به یک سمفونی برای هر دو گوش و چشم.

اندازه و شکل سازه ها را به ذهن یخچال شناور، به عنوان آن را از طریق آب حرکت می کند و ذوب است. به طور مشابه، صداهای مختلف را فراهم همراهی خود را به رانش تدریجی کوه یخ جنوب. در شمال، ماشه بازدید کنندگان جنبش برای تلفن های موبایل از طبیعت است، اما آنها را از طریق نصب و راه اندازی حرکت می کند، صدای غنی تر و هماهنگ تر است. همانطور که از کوه یخ glides جنوب، نزدیک به سواحل ساکنان، موسیقی پدیدار شده توسط فعالیت های انسانی به ارمغان آورد.

iceberg atomic3LR 7 600x400 Iceberg \ ATOMIC3

حسن نیت ارائه میدهد ATOMIC3

سفر کوه یخ در محل DES هنر گردشگاه، که در آن تکه های یخ شناور در پای صخره هستند که باقی می ماند به پایان می رسد. در اینجا، تنها کودکان می توانند تونل های کوچک را وارد کنید آنها را تبدیل به جعبه موسیقی. کودکان، در بازی های بی گناه آنها، گرم کردن این هیولا یخ، فشارسنجها هشدار از تغییرات جهانی آب و هوا می آیند.

یخکوه برنده سال 2012 رقابت درمان با نور، یک رویداد سازمان یافته مونترال Quartier DES آهنگر مشارکت تعاملی از تاسیسات نور تشویق بازدید کننده ای را در آغوش زمستان است. آن را از 6 دسامبر، 2012 از طریق فوریه 4 2013 اجرا شود.

+ درباره ATOMIC3

با بیش از ده سال تجربه در هنرهای نمایشی، مدیر فلیکس Dagenais و روشنایی طراح لویی خاویر گاگنون Lebrun تاسیس ATOMIC3 به فشار و توسعه هنری خود را فراتر از دیواره های تئاتر، ابداع راه های جدید به داستان و تخیل را بسازد.

آنها با هم طراحی و ایجاد تاسیسات شهری است که تبدیل فضا و نور تا زندگی روزمره مردم است. چه تعاملی یا غور و تعمق در آثار خود دعوت شهروندان در محیط زیست خود را با چشم های جدید است. غنی و متنوع تجربه خود را هنر اطلاع رویکرد خود را، به آوردن روایت اصلی و ابعاد شاعرانه به کار خود را.

همکاری با یک تیم از همکاران و طراحان از تمام پیشینه، فلیکس و لویی خاویر ایجاد منحصر به فرد ندهید که در آن نور، ویدئو، موسیقی، معماری، و بازدید کنندگان فن آوری های جدید شیرجه رفتن به قلب داستان، و قلب از کار است.

برای اطلاعات بیشتر، www.atomic3.ca

+ درباره Quartier DES عینک

برای بیش از یک قرن، Quartier DES آهنگر بوده است قلب فرهنگی مونترال. امروز، آن را نیز توپی از توسعه اقتصادی، شهری و فرهنگی، با بسیاری از دارایی است که در حال کمک به ایجاد مونترال به عنوان یک کلان شهر فرهنگی پیشرو است. یک منطقه پر جنب و جوش خلاق، باز به تنوع هنری و فرهنگی crosspollination، Quartier تا چیزی برای همه، از هنردوستان به هنرهای دیجیتال به طرفداران موسیقی های جهان است. هر ماه از سال و در هر ساعت از روز، مونترال و بازدید کنندگان در آن 80 سالن، 40 جشنواره و هفت میادین و فضاهای عمومی همگرا. بخشی از بافت شهری منحصر به فرد، شجاعانه روشن Quartier DES آهنگر یک قسمت ضروری برای هر کسی که به دنبال یک تجربه هیجان فرهنگی است. برای اطلاعات بیشتر، quartierdesspectacles.com.

+ CREDITS

توده یخ شناور
محل جشنواره DES / DES هنر گردشگاه
Quartier DES عینک، مونترال، کانادا
زمستان 2012-2013

جهت هنری: ATOMIC3.ca (فلیکس Dagenais + لویی خاویر گاگنون Lebrun)
طراحی معماری: معماری Appareil (کیم Pariseau)
طراحی روشنایی: ATOMIC3.ca
صدا طراحی: ژان سباستین ساحل
طراحی سیستم تعاملی: ژان فیلیپ
هماهنگی فنی: گیوم Simard و الکسیس Rivest
تولید: ATOMIC3.ca

برنده سال 2012 درمان نور رقابت، کوه یخ و با حمایت از مونترال Quartier DES آهنگر مشارکت طراحی شد.

+ تمام عکس حسن نیت ارائه میدهد ATOMIC3

iceberg atomic3LR 11 180x180 Iceberg \ ATOMIC3iceberg atomic3LR 10 180x180 Iceberg \ ATOMIC3iceberg atomic3LR 9 180x180 Iceberg \ ATOMIC3
iceberg atomic3LR 8 180x180 Iceberg \ ATOMIC3iceberg atomic3LR 7 180x180 Iceberg \ ATOMIC3iceberg atomic3LR 6 180x180 Iceberg \ ATOMIC3
iceberg atomic3LR 5 180x180 Iceberg \ ATOMIC3iceberg atomic3LR 4 180x180 Iceberg \ ATOMIC3iceberg atomic3LR 3 180x180 Iceberg \ ATOMIC3
iceberg atomic3LR 2 180x180 Iceberg \ ATOMIC3iceberg atomic3LR 1 180x180 Iceberg \ ATOMIC3
/ 0 نظر / 5 بازدید