باغ بامبو الهام بخش خانه بی سر و صدا در کالیفرنیا


Houzz در یک نگاه
که در اینجا زندگی می کند: یک خانواده جوان با یک پسر و دختر کوچک، و سگ خود را
محل سکونت: اقیانوس آرام Palisades، کالیفرنیا
حجم: در حدود 4،000 فوت مربع، 4 اتاق خواب، 5 حمام

عکاسی نوح وب

ورود معاصر توسط تیم طراحی کلارک
 
تیم کلارک طراحی
برای ایجاد یک توالی ورود استقبال که با سبک خانه کار می کرد، کلارک طراحی درب pivoting و افزود نیلی لعاب، گلدان بسیار بافت به عنوان مجسمه ها خدمت می کنند. "این به یک مقصد مشخص و توالی ورود صفوف،" او می گوید.

مدل در اینجا و بکر، Vizsla خانواده، که او نیز استقبال بازدید کنندگان است.
اتاق نشیمن معاصر توسط تیم طراحی کلارک
 
تیم کلارک طراحی
ورود به سالن مجموعه تن بقیه از فضای داخلی خانه است. با الهام از غرفه ها در بالی، کلارک نفوذ سقف پایین برای ایجاد یک شکل هرم، و آن را با داگلاس شاه درخت رنگ آمیزی شبیه به چوب ساج به انتظارنشسته بودند. آثار هنری بزرگ در سمت چپ می دهد احساس گسترده به درختان.

کلارک می گوید: "من با استفاده از این ایده غرفه بالی برای کمک به ایجاد برخی از قد و شکستن گستره زیادی از سقف خانه های این دوره،". اتاق اغلب واقعا بزرگ است، اما به دلیل سقف اغلب تنها 8 یا 9 فوت ارتفاع، شما واقعا آنها را متوجه است. "

با افزایش سقف که در آن او می تواند، او باز کردن اتاق و حل مشکل سرکوبگر درب غول پیکر مسطح سقف های قدیمی ایجاد شده است.
اتاق نشیمن معاصر توسط تیم طراحی کلارک
 
تیم کلارک طراحی
بخشی از فلسفه طراحی کلارک شامل جشن عناصر زمین، هوا، آتش و آب. در اتاق نشیمن شومینه bluestone ترکیبی از زمین و آتش، بوته و نور رنگ ها رنگ به ما یادآوری هوا و دریایی الهام گرفته از عناصر مانند نیکل و جدول رنگ قهوهای مایل به قرمز قهوه و آب نوری عکس مرجع.
اتاق نشیمن معاصر توسط تیم طراحی کلارک
 
تیم کلارک طراحی
اگر چه مواد طبیعی نگاه بسیار ظریف، آنها می توانند مقاومت در برابر سوء استفاده. "من همیشه سعی کنید به استفاده از مواد هستند که بچه و حیوان خانگی دوستانه â €" هرگز بیش از حد گرانبها و اغلب با بافت خوب و / یا رنگ است که می تواند سایش را بپوشانند و پارگی که بچه ها و سگ ها می تواند باعث، "کلارک می گوید. کودکان با استفاده از این اتاق به مقدار زیادی، و طراح اذعان می کند که فقط از دید، سه پایه دوربین ماهیهای توده ای از اسباب بازی ها.

باغ بامبو فقط در خارج از پنجره الهام گرفته از پالت رنگ. "من بانو € ™ t و معمولا هر رنگی است که احساس می کند جعلی یا ساخته شده استفاده می کنند؛ من استفاده از رنگ است که رخ می دهد به طور طبیعی در خارج،" او می گوید. "من NA خانه مانند این، اتصال به طبیعت بسیار مهم است، و دیدگاه هنری می شود."

الگوی کلارک در لمس با دقت در نظر گرفته شده اضافه شده است، که اغلب در لهجه مثل بالش های پرتاب و فرش الگوهای اغلب از لحاظ قومی الهام گرفته است.
حمام معاصر توسط تیم طراحی کلارک
 
تیم کلارک طراحی
حمام این بچه ها ساده و کارآمد است. کلارک می گوید: "کاشی شیشه، سمباده به صورت عمودی به عنوان یک برداشت مدرن بر الگوی بامبو نصب شده،". او با کار سخت برای به دست آوردن مواد خیط و پیت کردن با تیغه، حذف نیاز به تراشیدن قطعه که می توانست به دور از نگاه پاک و ترد گرفته شده است.

wainscoting، طبقه و مبارزه لاگوس AZUL سنگ آهک. یک bifold درب شیشه ای محافظت می کند بقیه از حمام از پاشش هنگامی که کسی دوش، اما نمی خواهد ساخت bathers را احساس می کنید بسته شوید. "درب برابر آن، بنابراین شما بانو € ™ t و احساس شما در حال حمام کردن در آکواریوم،" کلارک می گوید.
سالن معاصر توسط تیم طراحی کلارک
 
تیم کلارک طراحی
راهرو طولانی اتاق خواب، پدر و مادر بچه ها دفتر و سالن بدنسازی به این playroom کوچک متصل می شود. قفسه های بلوط شناور در تخته پاره روی اب گرم و خاکستری به پایان رسید رنگ آمیزی گسترش پایین راهرو و بسته بندی کردن در اطراف به داخل اتاق. : "راهرو بسیار طولانی بود، و اتاق در پایان در سمت کوچک بود، پس از آن اتصال با قفسه فضای کمی از سالن قرض گرفته،" کلارک توضیح می دهد.

او همچنین یکی از قفسه به عنوان یک میز کنار مبل استفاده شده است. "فقدان یک دسته از جداول انتهای کوچک ساده فضا و ساخته شده کمتر بصری به هم ریخته،" او می گوید.
آشپزخانه معاصر توسط تیم طراحی کلارک
 
تیم کلارک طراحی
کابینت Ebonized گردو با در صدر Silestone کانتر در آشپزخانه. کاشی شیشه ای از کیسه های ان یک الگوی آرام بخش و جنبش می افزاید. کلارک می گوید: "این کاشی های دست ساز کمی نامنظم، باعث آنها را به فوق العاده با کیفیت لمس توسط دست است که منعکس کننده نور در راه ناهموار و بارقههای".

در علاوه بر این به کاشی، مات شیشه ای، درب های کابینت نیز نور را منعکس و جلوگیری از چوب تیره از قریب به اتفاق فضا.
آشپزخانه معاصر توسط تیم طراحی کلارک
 
تیم کلارک طراحی
چوب سبک را روی میز آشپزخانه، R IFT-برش بلوط سفید با پایان cerused است، کمک می کند تا تعریف یک منطقه صبحانه. صندلی و یک نقاشی بزرگ است که شبیه دانه چوب اضافه کردن گرما و بافت بافته شده است.

کلارک می گوید: "آشپزخانه می تواند سرد باشد، فضاهای سخت بدون شانس زیادی برای هر بافت،". "این صندلی های چرم بافته شده واقعا دوام و اضافه کردن به خاکی، بافت آلی به اتاق."
اتاق خواب معاصر توسط تیم طراحی کلارک
 
تیم کلارک طراحی
در اتاق خواب استاد، کلارک افزود: پنجره های طولانی که تقریبا به طبقه گسترش، برای تکمیل باغ عمودی بامبو در خارج. "ما تصمیم به طراحی یک تخت بود که با کیفیت فوق العاده ژاپنی، احساس تقریبا در و پایین ساخته شده است، با nightstands های در حال اجرا در زیر پنجره،" او می گوید.

لامپ مییابد پرنعمت خوش شانس بودند و نشانه هایی از زودیاک بر روی آنها. کلارک می گوید: "من دوست دارم معرفی پرنعمت در صورت امکان، آن چیز از احساس کهنه و بی روح را نگه می دارد،". فرش مراکش نیز پرنعمت و بزرگ، شمع پشم عمیق که بسیار راحت زیر پا.
حمام معاصر توسط تیم طراحی کلارک
 
تیم کلارک طراحی
حمام استاد آرام بخش و نور است. کلارک می گوید: "من R eally می خواستم به حمام احساس می کنم مثل یک اتاق بزرگ به جای شکستن آن را تا بیش از حد،". دیوار شیشه ای شفاف حمام جدا در حالی که نگه داشتن این دیدگاه باز و شیشه ای در روی کاشی معرق ایفا می کند.

کاشی موزائیک شیشه ای برخی از کاشی سنگ مخلوط و یک آبشار را به یاد می آورد. "مخلوط می دهد بزرگ در و از عمق، زیرا شما می توانید دیوار پشت شیشه سنگ را ببینید اما نه،" او توصیف می کند.
حمام معاصر توسط تیم طراحی کلارک
 
تیم کلارک طراحی
اتاق منظم، که به شما اجازه می دهد تا بقیه چشم بر روی کاشی های زیبا و نمایش در فضای باز. آینه شناور، و نور از پشت آن می آید. این هر درخشندگی نور و همچنین به درهم و برهمی بصری وسایل سبک مانند سکنکس را حذف.

شمارنده لاگوس AZUL سنگ آهک، و کابینت بلوط رنگ آمیزی است.
عرشه معاصر توسط تیم طراحی کلارک
 
تیم کلارک طراحی
درب در حمام منجر به یک باغ خصوصی با ساعتها در فضای باز است. کلارک می گوید: "ایده این بود که آنها می توانند هر روز با درب های باز دارد برای یک تجربه دوش مانند در فضای باز بدون انجماد دوش". "در آن روزهای آفتابی واقعا شگفت انگیز، این فوق العاده است به دوش خارج با تمام این بامبو در اطراف در حمام در فضای باز â €" فضا به طور کامل از باد محافظت می شود، بنابراین تجربه کامل در فضای باز اتفاق می افتد بار بیش از نه. "

عرشه از چوب ساج ساخته شده است، که به اندازه کافی صاف به ایستادگی در پاهای برهنه. در حالی که هر اتاق در خانه دارای ارتباطات قوی به چشم انداز اطراف، حمام کارشناسی ارشد بهترین مثال از یک انتقال بدون درز از داخل خانه به بیرون است. پس از همه، خانواده می تواند حق را از دوش های داخلی به فضای باز یک بحالت طبیعی با حفظ حریم خصوصی در کل راه رفتن.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سبک های طراحی امضای تیم کلارک، انتخاب کنید تا یک کپی از کتاب خود، ساحلی مدرن .
/ 1 نظر / 112 بازدید
مسعود جوادی

سلام دوست عزیز وبلاگخیلی خوبی دارین من مسعودجوادی هستم شمابا افتخا ردروبلاگ بنده لینک شدید خوشحال میشم ازوبلاگ من دیدن کنید ونظربدهید به امید دیدار